آموزش عضویت و تکمیل اطلاعات در سایت

برای عضویت در فروشگاه اینترنتی سورنا، ابتدا در قسمت آدرس بار مرورگر، آدرس سایت ( http://sorenamall.com ) را وارد نموده و پس از ورود به سایت، از قسمت بالا سمت چپ روی ورود/عضویت کلیک کنید. ( کادر قرمز رنگ تصویر زیر )

1

سپس در پنجره باز شده در وسط صفحه، روی گزینه عضویت کلیک کنید : ( همانند شکل زیر )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/2-800x424.jpg

در صفحه باز شده و در قسمت عضویت، در جعبه نام کابری، یک نام کاربری دلخواه برای خود انتخاب می کنید. دقت نمایید نام کاربری خود را بصورت انگلیسی انتخاب نمایید. در جعبه آدرس ایمیل، ایمیل خود را وارد نمایید. لازم بذکر است این قسمت را نمیتوانید خالی رها کنید، اما در صورتی که ایمیل ندارید، می توانید یک ایمیل غیر معتبر وارد نمایید و سامانه ثبت نام ایرادی نخواهد گرفت. فقط دقت نمایید در صورتیکه ایمیل معتبر وارد نکنید و بعدا کلمه عبور خود را فراموش نمایید، دیگر نمی توانید بصورت سیستمی آن را بازیابی نمایید. در قسمت گذرواژه، یک کلمه عبور دلخواه برای خود انتخاب کنید. دقت کنید کلیمه عبور باید شامل حروف انگلیسی و عدد باشد و از وارد کردن حروف فارسی اجتناب کنید. لازم به یادآوری است حداقل اندازه کلمه عبور 7 کاراکتر بوده و برای امنیت بیشتر از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد و کاراکتر های خاص استفاده نمایید. سپس تیک گزینه من ربات نیستم را بزنید. گاهی بصورت خودکار تشخیص داده می شود شما ربات نیستین و گاهی پس از یک سری سوال ربات نبودن شما تایید میشود. در انتها روی گزینه عضویت کلیک کنید ( به شکل زیر توجه کنید )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/3-800x424.jpg

پس از کلیک روی عضویت، در صورتیکه اطلاعات خواسته شده را بدرستی وارد کرده باشید، عضویت شما تکمیل می شود و شما وارد حساب کاربری خودتان می شوید. همانطور که مشاهده می کنید عبارت بالای سایت ( ورود/عضویت ) به حساب کاربری تغییر کرده است. این بدین معناست که شما وارد حساب کاربری خودتان شده اید. برای تکمیل اطلاعات از پروفایل شخصی خود، گزینه اطلاعات حساب کاربری را انتخاب نمایید ( به شکل زیر توجه نمایید )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/4-800x424.jpg

در قسمت اطلاعات حساب کاربری، نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. لازم به ذکر است نام نمایشی ( یا همان نام کاربری ) و ایمیل را در فرایند عضویت وارد نمودید و نیازی به تغییر نمی باشد. ( به شکل زیر توجه نمایید )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/5-800x424.jpg

سپس وارد قسمت آدرس ها شده و گزینه ویرایش را زیر آدرس صورتحساب کلیک نمایید ( به شکل زیر دقت نمایید )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/6-800x424.jpg

در صفحه باز شده، یکسری اطلاعات را که در مراحل قبل وارد نمودید را مشاهده می کنید. سایر اطلاعات که در شکل زیر با کادر سبز رنگ مشاهده می کنید نظیر کشور، استان، شهر، آدرس و شماره موبایل را وارد نمایید. توجه فرمایید نام شرکت اختیاری بوده و الزامی به پر کردن این فیلد نمی باشد. در انتها روی ذخیره آدرس کلیک نمایید تا اطلاعات شما دخیره و تکمیل شود. ( به شکل زیر توحه فرمایید )

http://sorenamall.com/wp-content/uploads/2019/06/7-800x424.jpg

در صورت تمایل می توانید مراحل عضویت و تکمیل اطلاعات ( مراحلی که در بالا ذکر شد ) را در کلیپ های زیر هم مشاهده نمایید :