درباره ما

فروشگاه سورنا، از سال 1396 با هدف ارائه کالا، محصولات و مایحتاج ضروری هموطنان عزیز راه اندازی شد. از ابتدای شروع به کار این مجموعه، هدف ما ارائه اجناس با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بوده است. اولین نیستیم ولی تلاش شبانه روزی می کنیم تا بهترین باشیم و رضایت مشتریان و هموطنان عزیز را جلب نماییم.

چرا خرید الکترونیک

توسعه اینترنت و دنیای فناوری اطلاعات، شیوه های خرید و فروش کالا و خدمات را بطور کلی متحول نموده است. سهولت و منافع موجود در خرید های الکترونیک و اینترنتی، افراد جوامع را به سمت این شیوه جدید و مدرن سوق داده است. از جمله مزایای خرید اینترنتی می توان به عدم نیاز به سفرهای درون و برون شهری و صرف وقت و هزینه زیاد، مشاهده ویژگی های کالا ها و محصولات، مقایسه آن ها با هم، مقایسه مشخصات و قیمت محصولات بین شرکت های رقیب و راحتی و سهولت در سفارش و دریافت کالا را نام برد. با توجه به محدودیت زمانی افراد در شهر ها و کلان شهر ها و نیاز به داشتن وقت های آزاد برای انجام امور شخصی، تفریحی، آموزشی، ورزشی و … سبب شده تا افراد هوشمندانه تر برای زمان های خود برنامه ریزی نموده و آن را مدیریت نمایند. خرید الکترونیک یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که به مدیریت زمان کمک شایانی می کند و شما می توانید با صرفه جویی در وقت به سایر امور شخصی و روزمره خود بپردازید.

در دنیای امروز، کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام به خرید کالای مورد نیار خود می کند. خرید الکترونیک بستر مناسبی را برای شما فراهم می کند تا قبل از خرید و هنگام خرید اطلاعات مورد نیاز در مورد کالای مورد نیاز خود را به دست آورید.

اعتماد به ما

درج نماد الکترونیک در صفحه اول وبسایت، تضمینی برای قاونی بودن و احراز هویت این فروشگاه می باشد. شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید نموده و کالای مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید.